Özmerhan Trading

Hakkımızda

Özmerhan Trading LTD 2011 yılında kurulmuş olup sektöründe lider olma vizyonu ile her geçen gün büyümektedir.
Gıda Şirketimiz Kıbrıs’ın başkenti Lefkoşa’nın, Alayköy Organize Sanayi bölgesinde bulunurken  , merkez depomuz ise Haspolat Organize Sanayi bölgesinde hizmet vermektedir.
Kuzey Kıbrıs genelinde Cafe, Büfe, Restorant, Otel, Market ve toplu tüketim noktaları olmak üzere binin üzerinde müşteriye hizmet vermekteyiz.
Pazarlama ekibimiz Catering ve Market olarak ikiye ayrılmıştır. Ayrıca bir de Mörş ekibimiz bulunmaktadır. Özellikle temel gıda ve market ürünlerinde lider konumundayız.
Şöyle ki Özmerhan Trading olarak, ülkemiz piyasasının toz şeker talebinin % 85 ini , Yemeklik Yağ ve kızartmalık yağ talebinin ise % 60 ını karşılar durumda olmaktan kıvanç duymaktayız.
Bunun yanı sıra, Zeytin çeşitlerinde pazar lideri olduğumuzu, muhtelif bakliyat, her türlü baharat , turşu çeşitleri, salça, doğranmış domates, bal , reçel, konserve mısır, konserve mantar gibi temel gıda ürünlerinde de piyasaya ciddi oranda hakim olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.
Şirketimiz ayrıca otel restoran ve cafelere yönelik, çeşitli ebatlarda ve yüksek kalitede  Karton Bardak üretimi ve satışı yapmaktadır. Bardak üretimi konusunda da firmamızın ülkemiz talebinin, nerdeyse % 90 ını karşılar durumdadır.


İletişim

Bİze Ulaşın

+90 392 235 8111

Adres

Alayköy Organize Sanayi Bölgesi
5. Cadde No.14
Lefkoşa / KKTC