hakkimizda img-1

2011 yılında kurulan Özmerhan Trading, 350’yi aşkın ürünü, 700'den fazla müşterisi ve 100’ü aşan çalışma arkadaşıyla, Kuzey Kıbrıs’ın en hızlı ve disiplinli büyüyen firmaları arasında yerini almaktadır. Sektöründe lider markalar arasında göze çarpan Özmerhan Trading, etik yöneticilik anlayışı ile kısa zamanda başarı merdivenlerini tırmanmıştır. Disiplinli ve insani değerlere önem veren, üst düzey yöneticiler tarafından yönetilmekte ve Kıbrıs Türk toplumunun sosyo-ekonomik gelişimi ile birlikte, kendisini de doğru orantıda yenileyen bir şirket olma özelliğini gururla taşımaktadır.

Başarının, programlı ve çözüm odaklı çalışmakla pekiştiğinin farkında olan özverili ekibi ile her gün biraz daha zirveye tırmanmaktadır. Özmerhan Trading öncelik hedefi olarak, müşteri memnuniyetini sağlamayı, varolan maddi kaynaklarını etkin bir şekilde kullanarak, kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet alanında gelişime açık olmayı ve insan kaynaklarına hakettiği değeri vermeyi seçmiştir.Kıbrıs Türk toplumunun ihtiyaçlarına yönelik yaptığı çalışmalar neticesinde bir çok farklı ürünü portföyünde bulundurmaktadır. Hem kendi üretimi, paketlemesi hem de distribütör şirket olarak girdiği her kategoride başarı elde etmiştir. Eğitimli ekibi ve güçlü dağıtım ağı ile Kuzey Kıbrıs’ın her noktasına ulaşmaktadır. Kalitesine oldukça önem veren Özmerhan Trading, portföyünde bulunan ürünlerinin sağlıklı ve hijyenik kalabilmeleri için gerekli tüm yatırımları yapmış ve bu alanda kendini geliştirmeye, yenilemeye, kalite standartlarından ödün vermemeye devam etmektedir. Sektöre girdiği günden bu güne kadar hem kendi adıyla hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleri hem de toplumsal fayda sağlamak amacıyla sivil toplum kuruluş ve dernekler ile de sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Özmerhan Trading kendi kültürünü, toplumundan ilham alarak; yenilikçi, gelişen, hiç durmayan ve adaletli ilkeleri ile yaşayan bir şirkettir.

Vizyonumuz

Hızlı tüketim malları sektörünün en fazla tercih edilen iş ortağı olmak.

Önceliklerimiz

Güçlü ürün portföyü, mükemmel müşteri yönetimi, eşsiz dağıtım ağı ve uygulamada mükemmellik.

Değerlerimiz

Performans, Dürüstlük, Sorumluluk, Sahiplenme, Kalite

Başvuru Formu

Kıbrıslı Türklerin ve yabancı uyruklu şahısların 1974 öncesi sahip olduğu konut arazi ve işyerleri için verilen koçan türüdür. EŞDEĞER KOÇANI: 1974 yılında Güney Kıbrıs'taki gayrimenkullerini bırakarak Kuzey Kıbrıs'a göç etmek zorunda kalan Kıbrıslı Türklere, Kuzey Kıbrıs devleti tarafından Rum tarafında bırakmış oldukları gayrimenkuller karşılığında, eşdeğerinde olan gayrimenkuller verilmiştir. Eşdeğer gayrimenkullerini alan Kıbrıslı Türkler, Rum kesiminde kalan arazilerinden feragat ettiklerine daire belgeler imzalayarak gayrimenkullerinin koçanlarını Kuzey Kıbrıs devletinden almışlardır. Eşdeğer Koçanlı gayrimenkuller güvenli olarak değerlendirilir ve her türlü alım/satımı yapılabilmektedir. Ve Tüm Bankalar İpotek alıp kredilendirilebilir. TAHSİS KOÇAN:1974 sonrasında Türkiye’den gelenlerin ülkeye yerleşip hayatlarını sürdürebilmeleri için verilmiş gayrimenkullerin koçanlarıdır. Bu koçanlar, Kuzey Kıbrıs devleti garantisi altındadır ve sahipleri gayrimenkuller üzeninde tüm mülkiyet hakkına sahiptir.
Kıbrıslı Türklerin ve yabancı uyruklu şahısların 1974 öncesi sahip olduğu konut arazi ve işyerleri için verilen koçan türüdür. EŞDEĞER KOÇANI:
1974 yılında Güney Kıbrıs'taki gayrimenkullerini bırakarak Kuzey Kıbrıs'a göç etmek zorunda kalan Kıbrıslı Türklere, Kuzey Kıbrıs devleti tarafından Rum tarafında bırakmış oldukları gayrimenkuller karşılığında, eşdeğerinde olan gayrimenkuller verilmiştir.
Eşdeğer gayrimenkullerini alan Kıbrıslı Türkler, Rum kesiminde kalan arazilerinden feragat ettiklerine daire belgeler imzalayarak gayrimenkullerinin koçanlarını Kuzey Kıbrıs devletinden almışlardır. Eşdeğer Koçanlı gayrimenkuller güvenli olarak değerlendirilir ve her türlü alım/satımı yapılabilmektedir.
Ve Tüm Bankalar İpotek alıp kredilendirilebilir. TAHSİS KOÇAN:1974 sonrasında Türkiye’den gelenlerin ülkeye yerleşip hayatlarını sürdürebilmeleri için verilmiş gayrimenkullerin koçanlarıdır.