Hizmetlerimiz

Ürün Tedarik Zincirimiz

İş ortaklarımız ile yaptığımız çalışmalar doğrultusunda, en verimli ve hızlı lojistik hizmetlerinden yararlanılarak ürün tedariki sağlanmaktadır. Tır, konteyner veya palet bazındaki siparişlerimizin güçlü lojistik ortaklarımız aracılığı ile teslim aldığımız andaki tazeliğini ve kalitesini koruyarak depomuza gelmesini sağlamaktayız. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti sınırları içerisine girmekte olan tüm ürünlerimizin gerekli vergilendirmeleri ve ön izin,sağlık vb. izinleri alınmaktadır.

Satış ve Pazarlama

Temel tüketim ve hızlı tüketim ürünleri sektöründe edindiğimiz tecrübe sayesinde, temsil ettiğimiz markaların kısa ve uzun vadeli stratejilerini iyice anlayıp, bulunduğumuz coğrafyanın tüketim kültürü ve müşteri yapısı ile harmanlayıp, lokal pazara mükemmel bir şekilde uygulamaktayız. Gücümüzü, kategorilere ve satış kanallarına göre özel olarak eğitilmiş satış ekibimizden almaktayız. Başlıca satış kanallarımız; Geleneksel Kanal, Süpermarket Kanalı, HoReCa ve Asker’dir. Reklam ve Pazarlama alanında ise, alanında tecrübeli iş ortaklarından danışmanlık alarak mümkün olan en verimli şekilde, temsil ettiğimiz markaların 360 derece iletişimini ve temsilciliğini yapmaktayız.

Depolama

Depolarımız Lefkoşa’nın Haspolat bölgesinde 5 adet , Alayköy bölgesinde 2 adet olmak üzere 7 depomuz bulunmaktadır. Bulunduğumuz bölge lojistik verimlilik anlamında, satış ağırlık merkezleri dikkate alındığında Kuzey Kıbrıs’ın en optimum noktasındadır. Bu özellik bizlere en hızlı ve en verimli şekilde müşterilerimize servis vermemizi sağlamaktadır. 7500 m2 toplam alana konumlanmış 3000m2 alayköy ,5326 m2 haspolat da olan depolarımız ve 350 m2 lik ofislerimizle hem iş ortaklarımıza hem de müşterilerimize en iyi servisi vermek için çalışmaktayız. Depolarımız uluslarası standartlarla her türlü haşereye karşı korunmaktadır ve periyodik şekilde denetlenmektedir. Kapasitemiz 1000 paletin üzerinde olup, gerektiğinde ilave yatırım yapabilmekteyiz. Aynı anda 2 TIR boşaltma işlemi ve 6 dağıtım aracı yükleyebilmekteyiz.

Dağıtım

Tüm satış kanallarında tüm müşterilere…En büyük artımız, geniş ve sınırsız dağıtım ağımız!!! 700’ün üzerindeki satış noktasına düzenli olarak servis vermekteyiz. Başlıca satış kanallarımız; Geleneksel Kanal, Süpermarket Kanalı, HoReCa ve Asker’dir. Tam donanımlı dağıtım ekibimize tanzim teşhir ekibimiz de destek vererek, ürünlerimizin noktalardaki lokasyonu, raf payı, görünürlüğü, ulaşılabirliği ve tazeliği gibi temel unsurlara destek vermektedir.